Karel Gott | Forum

smile - 01smile - 02smile - 03smile - 04smile - 05smile - 06smile - 07smile - 08smile - 09smile - 10smile - 11smile - 12smile - 13smile - 14smile - 15smile - 16smile - 18smile - 19smile - 20smile - 21
25. 11. 2008 15.34 | Miroslav Vejmelka | vejmira[fish]seznam.cz

Čéče,já ne,že by kluk mým jménem?No možný to je,budu mu to muset oplatit,ale stejně mi to udělalo radost,rázem stoupla má vážnost v ulici...smile01smile01smile01.Kluci viděli nedávno Karla v Třebíči,já musel do práce,prý zpíval parádně,je evidentně ve formě jak říkají i ostatní.

25. 11. 2008 15.20 | TOM |

Míro a nezucastnil ses nejake soutěže???? mě to take přišlo smile05,

25. 11. 2008 14.47 | Miroslav Vejmelka | vejmira[fish]seznam.cz

Včera jsem obdržel dopis z Prahy a hádejte,co v něm bylo.Bylo tam osobní věnování s mým jménem psané KARLEM GOTTEM + samozřejmě autogram. Nesmírně si toho vážím,protože o tvorbu Karla se zajímám již velice dlouho,teď to převzal můj syn,takže sběratelství pokračuje,až se divím,kolik se nám toho za těch x let podařilo shromáždit. Vážený Karle,z celého srdce Vám děkuji a těším se na další léta s Vašemi písněmi.Přeji Vám hodně zdraví a novou a novou inspiraci k Vaší práci.

24. 11. 2008 21.09 | Viera Špániková | e-mail

Dnes som dostala mimoriadne peknú poštu. Prišla mi obálka z Prahy a v nej fotografia pána Gotta s jeho vlastnoručným venovaním na moje celé meno s jeho podpisom. Som mu za toto všetko veľmi vďačná.

24. 11. 2008 13.51 | jirka |

ahoj příznivci báječného Káji nezapoměnte na hlasování do zlatého slavíka. hezký den.

23. 11. 2008 14.32 | Hugo |

Jen menší oprava. Ctěl jsem psát ,, to znám setinu toho co p.Adam ,, A kyž už jsem se rozepsal - p. Adam, jaký máte názor na myšlenku, která zazněla ve více příspěvcích a to, že K.G by měl opustit GOJU, která se málo stará o propagaci jeho osoby ?

23. 11. 2008 10.48 | Hugo |

Zdravím p. Adama, kterého sice osobně neznám, ale který je mi blízký díky svému záběru znalostí o Karlu Gottovi a hudbě vůbec. A to neznám setinu toho co on. Jen p. Adame k tomu prodeji CD řady K.G. Já jsem z Mostu. To není právě malé město. Můžu Vás ujistit, že tady takové CD nekoupíte. Já musím zaje do Chomuttova, kde je prodejna Bontonu. Teď nevím zda jsem ten název napsal správně. Ale pravda zůstavá , že v Mosté na CD K.G. číslo to a to nenarazíte. Snad jen ojediněle a náhodou. Pane Adam. pochopil jsem, že máte velké slovo ve výběru písní které jsou zařazovány ve výběru na CD. A protože už něco pamatuji, ptám se. Proč více nešaháte po písních, které zazněly třeba v Ein Kessel Buntes, proč více nesaháte po živých vystoupeních? A na závěr mám přání. Nemohl by K.G natočit klasickké trempské písně. Nemyslím takové, které by někdo honem složil, ale ty které se brnkaly u táborových ohňů kdysi dávno. Zdravím a ať se Vám daří.

23. 11. 2008 01.57 | Viera Špániková Piešťany |

Ja sa vrátim k zážitkom z koncertov v Brne a aj v Bratislave. Mrzí ma, že práve u nás sa stáva taká nepríjemná vec a síce v Bratislave na Pasienkoch sú vstupenky dvojaké, očíslované a bez čísla sedadla. Tie sú lacnejšie, no divák si musí vystáť niekoľkohodinovú frontu, div sa nedoraziť pri vchode a vnútri, aby si obsadil aké také obstojné miesto a to ešte si vypočuť zvady a nespokojnosť divákov, ktorým sa neušlo sedieť. Toto bolo v Bratislave, ľudia sa tam vadili, hoci už začal koncert. Mala som obavy, že ho budú musieť prerušiť, ako kedysi v 1966 práve u nás doma v Piešťanoch. Jednoducho naši usporiadatelia nedokážu zvládnuť situáciu. V Brne som mala už pred koncertom slávnostný dojem, všetko klapalo, každý si v pohode sadol na svoje miesto, Karel dostával stále dary, kvety. V Bratislave tých darov a kvetov bolo málo. Spieval všade rovnako. No na Slovensku to aj slovensky ladil, hovoril aj po slovensky a spieval aj Mám rozprávkový dom, čo zas v Brne nedal. A posledný zážitok: Som veľmi vďačná tým ľuďom, ktorí robia tieto stránky. Vôbec by som nebola sledovala Ein Kessel Buntes, nebyť včasnej informácie z týchto stránok. Celý život mám trápenie, že mi Karel niekde unikne a to preto, že nie som vždy zavčasu informovaná. Odkedy mám internet, tých únikov je oveľa menej. A vidieť Karla ešte z r. 1981 s jeho rozžiarenými očami a čarovným úsmevom a vychutnávať si vtedajšie jeho pesničky, to patrí k unikátom.

22. 11. 2008 20.49 | veronikaZ |

Tomu věřím, znám hodně lidí, kteří jsou rádi, že levná edice vychází, nic proti tomu nemám. Mě a mým přátelům to sice taky vadí a štve nás, že si nemůžeme koupit normální verzi, ale je určitě možné že jsme v menšině smile04 Mě spíš šlo o to, jak tady Alex zmínil, že není snaha vyhovět všem. Že se prodá málo desek je mi jasné, ale jakto, že levných DVD se každý týden vydává řada, i když vyšly i normálně. Přece takového starého českého filmu se musí prodat v levné edici ještě méně, než Karla Gotta, nebo ne?

Nakonec i CD Jdi za štěstím vyšlo během tří let ve dvou verzích. Kdyby každé CD vyšlo nějřív normálně, tak by si ho koupil každý, kdo chce do něj investovat, jako každé jiné. A pak třeba s nějakým odstupem času ať klidně vyjde i v papírové edici pro ty, kteří na něho neměli. A bude spokojen každý.

22. 11. 2008 17.01 | Jan Adam | adam.honza[fish]email.cz

Vazeni priznivci KG, ctu si pravidelne Vase pripominky. Skutecnost je takova, ze napr. od jednoho 2 CD z rady Karel Gott Komplet, jehoz jsem editorem, se proda kompletne - tady i do zahranici-max 1500 ks. Supraphon na tom nic nevydela, delä se to z ucty ke KG. Aby se vydelalo, vydavaji se DVD a napr. 50 hitu nebo pristi rok 3 CD Kdyz jsem ja byl tenkrat kluk - 70 hitu k 70. narozeninam. A pokud jde o levnou edici, lidi z cele republiky dekuji ve svych dopisech a e mailech (a ze jich ctu pozehnane) za levnou edici, ze se tak dostanou k pisnim Karla Gotta, protoze jinak jsou CD pro ne draha. Osobne se za DVD z tohoto turne take primlouvam a budu se snazit zasadit o jeho vydani. Jen si myslim, ze si postezujete na tomhle foru a nenapisete svuj nazor primo do GOJA, aby dr. Janecek videl, jak smysleji skutecni fandove KG.¨Diky za cas, ktery jste cteni me zpravy venovali. Hezky listopad a zbytek roku. JUDr. Jan Adam

21. 11. 2008 13.59 | MM |

Podle mě umělec formátu Karla Gotta rozhodně nemá zapotřebí usilovat za každou cenu o to, aby se jeho CD koupilo co nejvíc lidí. Opravdu ne za KAŽDOU cenu smile21

Nevím čí to byl nápad, jestli pana Topercera, který už Goju stejně opustil nebo koho. Ale pokud takto chtějí vydávat novinky POUZE tímto způsobem, tak je to ten nejhloupější nápad. Nejen, že je to podbízivé, ale nedivím se, že ti kteří by si rádi koupili normální CD a fanoušci ze zahraničí, že jsou pořádně naštvaní smile21smile21

21. 11. 2008 12.44 | Jiří Fail | jiri.fail[fish]quick.cz

Ještě ke cause "Hvězda betlémská". Zastávám názor, že vydávání levných CD v trafikách je przněním běžného trhu a myslím, že umělec Gottova formátu nemá zapotřebí podbízet se "hudebním fanouškům", kteří do obchodu s hudbou nechodí a CD si koupí pouze v případě, že na něho natrefí společně s nákupem novin nebo cigaret. Na druhé straně ... Když se můžou dodávat CD za 49,- do trafik, kde je prodej zmatený, nepřehledný a pouze na omezenou dobu, proč se tato CD za stejnou cenu nedodávají do běžných obchodů, které jsou na to zařízeny (na rozdíl od mrňavých trafik ?)

21. 11. 2008 09.08 | jirka |

jsem rad že máme info o koncertu v Bratislavě.Přátelé Karel je opravdu profík, který si váží svých fanoušku°;Přeji mu zase zlatého slavíka a ten kluk co je na hradě si také na něj vzpomene.

21. 11. 2008 01.38 | Dušan | opernbalqq[fish]orangemail.sk

Zdravím. Práve som sa vrátil z koncertu v BA. Bol som už v BA na troch, ale tento bo najlepší aj po speveckej (hlasovej) stránke. Najviac ma teší, že som si 40 min. videozáznam spravil sám, keďže ho nespraví žiadna TV.

21. 11. 2008 00.19 | Alex | aruzhins[fish]yahoo.com

Uplne souhlasim, obzvlast', ze jelikoz ziji v USA nemam moznost zadny z koncertu toho fanatstickeho turne navstivit, takze nejake DVD, kdybe existovalo, bych rad obstaral. Mam dojem take, ze Ceska televize by mela tez projevit zajem o vysilani nejakeho z techto koncertu, a v tom pripade bys se to dalo aspon' nahrat. No co nadelas?

20. 11. 2008 23.53 | tomexx |

No jsem rád Alexi, že si rozumíme, ale obávám se, že s tím stejně nic neuděláme. Co se týká toho turné, tak určitě nejdůležitější je, aby se povedlo. Souhlasím ale s Hugem, že desky a DVD - to jsou věci napořád. Koncerty skončí, vzpomínky jednou vyblednou, ale desky jsou to, co tu zůstane. I pro další generace, které třeba už tu atmosféru koncertů nezažijou a ti ostatní si ji nepřipomenou. Já myslím, že právě GoJa ani nemá zájem vydat žádné koncertní DVD. O to víc je to škoda, když je teď Karel v tak skvělé formě - a kdo víc, jestli to není jedna z posledních příležitostí. Léta běží a taková osobnost jako Karel Gott se ani jednoho takového vydaného záznamu nedočkal. Jak by to bylo báječné takový live dokument turné Má pouť nebo teď Zpátky si dám tenhle film... smile15

20. 11. 2008 23.24 | Alex |

Jeste jednou chci zduranit to, o cem ninkdo nepochybuje: Karel je , vzdy byl a stale bude professionalem nejvyssi tridy, jenz se vazi kazdeho sveho posluchace a priznivce. Proto je pro ne dulezite, aby kazdy clovek, ktery ma zajem o jeho hudbu, mel moznost si to obstarat. Ne kazdy ma moznost zaplatit 350,-Kc i vice za CD, a je treba na tyto lidi take myslet. Soulasim, vsak, s nazorem, ze Goya je natolik neflexibilni, ze uz nedokaze ( spis nechce) vyhovet vsem priznivcum takove superhvezdy jakou je Karel Gott

20. 11. 2008 22.58 | Hugo |

Já mám pořád dojem, jste nepochopili myšleku , kdy se tady někdo zaobíral důvody proč se vydává tkz levná edice. Já se domnívám, že mu jde o pestrou kvalitu, na kterou jsme u Karla zvyklí. Kterou bereme za samozřejmou a na kterou se vždy těšíme. Řekl, že by neváhal dát za takové CD i 500 Kč. Třeba se to zdá hodně, ale vezmeme -li v úvahu. že k takovému CD se vrátíme i po 10 či více letech a znovu s chutí poslouchame krásnou a kvalitní píseň, pak je to o něčem jiném.

20. 11. 2008 21.09 | veronikaZ |

V levné papírové edici běžně vychází spousty DVD a zároveň v normálních vydáních, jsou jich tuny, nechápu ani, jak se to může vyplatit a přesto se vydávají ve dvou verzích. Takový starý český film - vyjde normálně a pak i levně... Kolik se ho asi prodá...

Podle mě je to opravdu tou zkostnatělostí GoJi jak tady padlo, nic víc bych za tím nehledala. Stančí jen chtít - pro Karla Gotta nedělá ani polovinu z toho, co by mohla... Je to dnes už celkem nemožná a neschopná firma. smile10

20. 11. 2008 20.36 | tomexx |

No Karel za to nemůže, i když nějaké slovo asi taky má. Opravdu nevím, jestlti to z tržních důvodů jde nebo nejde vydávat dvě verze, ale nechápu proč by to měla být konkurence. Konkurence to jsou alba jiných zpěváků. Nemyslím si, že by to bylo tak kontraproduktivní a pokud ano, tak by se měli na vydávání levných CD vykašlat.

Zatím jsem slyšel, že novinková alba budou vycházet dál normálně, tak doufám, že se nic nezmění... Jen mě trošku mrzí lidovky. Ty mají prý vyjít v levné edici. To minulé album Každý má svůj sen, vem čert.

20. 11. 2008 19.10 | stejsky |

Ahoj bohužel se nedostanu na koncert karla gotta v liberci ale koupil jsem si lístek nabízím ho za zlevněnou cenu 500 KČ kdo by měl zájem ať volá 732/750363 jirka

20. 11. 2008 18.11 | Richard |

Jirka má pravdu, hlavně at se povedou koncerty. čau

20. 11. 2008 18.01 | jirka |

goja je z kostnatělá. hlavně že turné jede,těším se na koncert do Liberce.

20. 11. 2008 17.46 | Alex |

Pochopte, ze vydavat stejnojmenne CD v levne a tez v normalni edici , s trznich duvodu proste nejde, protoze by mezi sebou "konkurovaly". Na Karla nemuzete byt nastvani, jelikoz on za to nemuze. Pravdou vsak je, ze Goja musi byt mnohem pruznejsi adelat vsechno mozne i nemozne, aby Karla maximalne propagovaly.

20. 11. 2008 17.40 | jirka |

nevěrím že Karel by nás podvedl.

20. 11. 2008 17.09 | Hugo |

Kdo si procházel nabídku nových CD Karla Gotta viděl tam i Hvězdu Betlémskou. Teď už tam není ! Jak to nazvat ? Nejvíce mě se.., že já blbec ty CD mám dvě . Jedno jsem si koupil sám a druhé mi koupila má žena. A to jsem ji k tomu musel překecat. Je to na dlouhé vysvětlování. Je pravda, K.G. v mém životě hodně znamenal, dal mi spoustu radosti. ale tentokrát mě nasr...!

20. 11. 2008 16.32 | Jaroslav |

Já doufám, že je to celé nedorozumění, nechce se mi věřit, že byl ze strany managementu podvod. Fakt je ale ten, že jestli se budou i novinky prodávat jen jako levná CD, tak to dlouhodobě vidím také jako špatnou strategii, i když se díky tomu teď prodá mnohonásobně víc desek. Ne nadarmo se říká, že kvantita nemůže nahradit kvalitu a podbízivost se nemusí vyplatit. smile06

20. 11. 2008 15.36 | Hugo |

Pravda je taková, že to je ignorance příznivců K.G. Měli tam dát ještě Lady Carneval. Není to sice o vánocích ale ňákou korunu to hodí.smile14

20. 11. 2008 11.05 | tomexx |

Jasně Alexi, to je pochopitelný. Ale pokud by to tak bylo, tak by to byla ignorance. Co ti, kteří by si raději koupili normální CD místo levného? Samozřejmě, pak si i okni koupí to levné, protože nemají na výběr. Ale věř mi, že jsou nasr....

Jinak se se týče toho CD Hvězda Betlémská, tak na oficiálním webu jsem četl "Karel Gott pamatoval letos vedle chystaného turné na své příznivce s nějakým vánočním dárkem .... v podobě vánočního alba".

Kdyby tam bylo napsáno "GoJa pamatovala", tak je to jasné, ale takhle to budí dojem, že Karel Gott vydává nové album.

20. 11. 2008 03.36 | Alex | aruzhins[fish]yahoo.com

Prosim Vas, nikdo nerikal, ze to CD je nejake novinkove album od Karla Gotta, takze se nemuzete stezovat. Karel uz nazpival tolik vanocnich pisni, ze zadne nove CD ani nemuze natocit. Pro Karla je vsak dulezite, aby co nejvic lidi si jeho CDecka mohli dovolit koupit, a je to uplne pochopitelne. Takze prestante, prosim nadavat,a davejte vetsi pozor na to co kupujete.

19. 11. 2008 21.40 | Martina |

Také jsem se nestačila divit. Je mi líto i těch 50 Korun, co jsem vyhodila do luftu. smile12 Jinak je tam i Ukolébavka z CD Každý má svůj sen. Sice v horší kvalitě než ostatní nahrávky, ale oproti prvnímu vydání má navíc na začátku kaz.

19. 11. 2008 20.33 | tomexx |

No dnes jsem si to nové CD Hvězda Betlémská koupil také a byl jsem překvapen. POZOR smile21smile21smile21 Není to žádné CD Karla Gotta a dárek Karla Gotta, jak je uvedeno na oficiálních stránkách, obsahuje pouze několik dříve vydaných nahrávek s Karlem. Je to PODVOD smile21smile21smile21 Když už nejsou schopni vydat nic nového ani záznam z koncertu, tak ať alespoň nepodvádí smile21smile21smile21

19. 11. 2008 15.34 | Hugo |

velmi jsem se těšil na 19.11 , abych si mohl koupit Karla Gotta. Tak velké zklamání jsem dlouho nezažil. Fandím K.G.snad 40.let, ale tohle beru jako podraz. Tomu jeho příznivci nestojí za novou písničku ? Toto cd není cd Karla Gotta .Stejně tak Urbanové, Hůlky či Mátlové. A já chtél Gotta smile14smile14smile14

18. 11. 2008 18.12 | Ivana | Ivananik[fish]seznam.cz

...a to jste nevideli koncert v Toronte! Malem jsme ho tam strhli z hlediste, davy se nahrnuli k podiu a kriceli na nej, co ma jeste zpivat a on to zpival, az vycerpal vsechen repertoar a zacal zpivat i narodni pisne. Pridaval 45 minut, coz byl jako dalsi koncert sam o sobe!.....smile04

17. 11. 2008 15.25 | lenka |

koncert trvá dvě a půl až tři hodinky,v Ostravě končil po 22 hodině,je tam půl hodinová přestávka,prodává se plakát Karla Gotta a cd ale je to ta levná edice,v Ostravě po koncertě chvilku podepisoval.Tak si ti užij,je to fakt paráda!!!!!!!!!!

17. 11. 2008 11.55 | fanda |

zdravím chystam se na koncert do Liberce jak dlouho trva ten koncert??? do kolika??? prodavaji se nejake suvenyry????? je po koncertě autogramiada?????smile05

15. 11. 2008 12.59 | Lukaš | muron2[fish]centrum.cz

Nevím přesně kolik je kapacita Haly Rondo v Brně, ale říkali , že 5000. Bylo plno, až na pár ne moc dobrých mist. Atmosféra byla vynikající. Nevahejte a sežente si lístky na zbývající koncerty. A Knížaka nechte spát. Podle mne se chtěl zviditelnit . Zdraví Lukáš.

14. 11. 2008 19.54 | Alena |

Ty už dávno mám, raději bych něco nového smile05

14. 11. 2008 19.41 | tom |

Myslel jsem to obrazně,o toho ubožáka by si karel ani neotřel své boty,jinak doporučuji si zakoupit DVDod Karla hity 60-80 let,jsou tam opravdové vychutnávky,takže Aleno,pokud nemáš,neváhej,cena je přes 300 kč,ale je to paráda,Tom

14. 11. 2008 19.21 | Alena |

Tome, na Knížáka se vykašli, ten na žádnou odpověď není zvědav a povede si svoje i kdyby Karel nabízel já nevím co. Nechme mu to - každý má právo na svůj názor. Viděla jsem video, na kterém Knížák o KG mluvil a musím říct, že mi Knížáka bylo docela líto. Ne že bych se ho chtěla zastávat, ale sám se ztrapnil. Měla jsem až dojem, že má z Karla Gotta nějaký kompex a má z něho trochu strach. Nebo že trpí nějakým stihomamem.

14. 11. 2008 19.05 | tom |

Lukáši a kolik bylo na Kájovi v Brně lidí,v jaké formě zpíval,dal odpověd tomu idiotovi knížákovi,že má stále co nabídnout ?

14. 11. 2008 19.01 | Lukaš | muron2[fish]centrum.cz

Tak jsem byl včera na Karlově koncertu v Brně a mohu potvrdit, že atmosfera byla úžasná. Atmosféra koncertu překonala můj zážitek z koncertu v Ostravě. Jak Karel , tak jeho posluchačí byli velice pozitivně naladění. Myslím , že koncert v Praze bude vyvrcholením letošního turné . Já se na něj bohužel nedostanu. Ale všem jej vřele doporučuji. Zdraví Lukáš.

12. 11. 2008 22.13 | Petr | 737919750

Mám jeden lístek na koncert Karla Gotta 26.11. v Praze, bohužel na něj nemohu přijít. Je na výborné místo - 10. řada. Stál 1400 kč. Prodám ho za tuto cenu nebo i levněji.

12. 11. 2008 11.50 | Doris | waldmauselr[fish]web.de

Vorfreude ist ja bekanntlich die schönste Freude und für alle denen dieses Konzert noch bevor steht, die können sich auf etwas freuen. Es war gigantisch, traumhaft schön.

Karel war noch gar nicht auf der Bühne zu sehn wurde er schon mit tosendem Beifall und Jubel begrüßt. Mit einem „ dobry vecer“ schaute er in die fast ausverkaufte Lokomotiva und freute sich das so viele gekommen sind. Gleich zum Anfang schockte er uns mit der Nachricht, er habe darüber nach gedacht, ob dies nicht seine letzte Tournee ist…… aber wenn wir am Ende von diesem Konzert immer noch so begeistert sind, würde er noch einmal darüber nachdenken. - Begeisterung ist hier milde ausgedrückt -.

Karel entführte uns in eine Zeit zurück als alles begann, eine musikalische Zeitreise vor 50 Jahren bis heute. Lieder mit denen er angefangen hat mit denen er entdeckt und berühmt wurde. „Die viele gar nicht kennen (weil sie zu jung sind) oder schon vergessen haben ( weil sie schon zu a…sind)“ . Dem Beifall, Pfeifen und Jubeln nach, hat niemand die schönen Lieder vergessen und ich denke auch allen waren sie bekannt.

Hey Pani Konsele, Moonriver, um nur zwei zu nennen, Lieder wo man sagt, schön das hat Karel schon lange nicht mehr gesungen. Natürlich durfte auch seine deutsche Zeit als er entdeckt wurde nicht fehlen, der Plattenvertrag mit Polydor und zu jedem Zeitraffer gab es eine musikalische Kostprobe. Karel war in super Form und es machte ihm riesigen Spaß seine Fans mit einem 20 Mann starken Orchester, der Boom Band, so von den Stühlen zu holen. Als Gast hatte er Felix Slovacek mit gebracht der natürlich lange Zeit in seinem Orchester dabei war und viele Jahre Karel begleitet hat.

Ich glaube ich brauche nicht groß erzählen was ein solches Orchester und Karels Stimme aus den einzelnen Liedern herausholt und wie dieses Konzert unter die Haut ging. Erlebt es selber und ihr werdet es spüren, denn dieses Gefühl kann man kaum niederschreiben. Karel beklagte sich das heute kein Rock and Roll mehr geschrieben wird und da er dies bedauert, macht er das nun selber. Von Rock and Roll Medley über Pop zu Belcanto durfte nichts fehlen. So gar die Biene Maja flog durch die Sporthalle und James Bond war auch da. Drei Stunden lang führte Karel uns durch „50 Jahre Karel Gott“ Karel schien gar nicht müde zu sein aber alles muss einmal zu Ende gehen und so verabschiedete er sich mit der Angelina, kommt gut nach Hause, bleibt gesund bis wir uns wieder sehn.

Jubel über Jubel und Applaus und spätestens hier war ich mir nicht mehr sicher ob ich auf den richtigen Konzert bin, ich dachte immer kreischende Teenis gibt es nur bei Tokio Hotel oder so. Weit gefehlt, hinter mir stand ein Teeni kreischte was das Zeug hielt. Uns flogen schon die Ohren davon das Trommelfell war kurz vorm platzen und Karel schaute auch schon rüber und schmunzelte, aber sie hörte nicht eher auf bis Karel uns endgültig verließ. Mit tauben Ohren warteten wir nun ob Karel noch Autogramme gibt. Autogramme gab es leider wieder keine, dies scheint in Pilsen irgendwie nie üblich zu sein, schade, denn an der Garderobe hatten wir auch nicht viel Glück. Gerade noch erwischte ich Karel als man ihn ins Auto schleuste und er noch mal das Fenster runter drehte als er mich sah. Es war nur ein kurzes „Hallo wie geht’s“ und „es war toll heute Abend“ und schon fuhr der Mercedes mit Karel davon. Wir machten uns um 23 Uhr bei dichten Nebel auch auf dem Heimweg, nach über zwei Stunden Höllenfahrt vielen wir nur noch müde ins Bett. Nun warte ich noch auf den Bericht von Tomas aus Klattau, er hat ja doch mehr verstanden als ich, ich werde den Bericht dann hier noch drunter setzen. Ich hoffe ich konnte euch ein wenig neugierig machen auf das was ihr erleben werdet. Für alle die, die dieses Konzert nicht besuchen können, konnte ich vielleicht ein wenig auf diese Musikalische reise mit nehmen.

Ich wünsche allen eine schöne Zeit, bis zum nächsten Mal

11. 11. 2008 16.15 | Milan |

Mě spíš fascinuje, když na oficiálních stránkách píšou o levném CD Hvězda Betlémská jako o "vánočním dárku". Ať se jdou vycpat. Nic proti vydáváních kompilací se starýma věcma taky emám, ale nazývat to vánočním dárkem mě docela uráží. Asi si myslí, že fanoušci jsou nějací hlupáci, které stačí odbýt tím, že jim předhodí zase něco, co už dávno mají. Ano, Karel Gott by mě určitě z GoJi odejít a najít si někoho jiného. Nebyli schopni ani vydat DVD s minulým turné Má pouť a nejsou ani teď, když je Karel Gott v tak skvělé formě. Na světě už mohlo být několik DVD, z každého turné aspoň jedno.

11. 11. 2008 15.59 | ERIK | erikgulliver[fish]seznam.cz

Myslím, že je nejvyšší čas,aby p. Gott přestal spolupracovat s agenturou GoJa. Ta usnula na vavřínech s jistotou, že Karlovi příznivci si za ním cestu najdou sami,což jim také vychází. To i pan Kosík, ktarý připravuje pořad Hvězdy, jak je neznáte, má propagaci výraznější. Chce to mladou, dravou krev, znalou moderních trendů PR, nebo založit vlastní agenturu, jako to udělal Nohavica.Ten udělal s propagací obrovský krok vpřed,záznamy koncertů jsou na CD i DVD,v televizi je také častěji než Karel Gott.

11. 11. 2008 15.07 | Lukaš | muron2[fish]centrum.cz

Zdravím všechny. Kdo jste propásli možnost účasti na koncertu v Ostravě, neváhejte a kupte si lístek na zbývajicí koncerty. Ten nejbližší je v Brně 13.11. K mání je ještě několik volných lístků. Všem účast na letošním turné vřele doporučuji.

11. 11. 2008 13.26 | tomáš |

tak jsem to prokaučoval a v Ostravě jsem nebyl a ted mě to štve-jaký byl Kája,kolik bylo lidí?

11. 11. 2008 11.56 | Lenka | lenka.fun[fish]seznam.cz

Ahoj Jendo,atmosféra v Ostravě byla úžasná,nepopsatelná.Byla tam generace od nejstarších po nejmladší,měla jsem sebou 13 letou neteř a ta byla z Káji úplně nadšená,ale to se nedá napsat,to se musí prostě vidět a zažít.smile16smile16smile16

11. 11. 2008 11.17 | jenda |

a jaka byla atmosfera v ostravě????? přišla i mladší generace? bylo vyprodano?????

11. 11. 2008 09.48 | Any |

Byla jsem na včerejším koncertě v Ostravě a Karel byl super! smile16smile01smile01smile01

11. 11. 2008 09.26 | Lukaš | muron2[fish]centrum.cz

Zdravím všechny příznivce a čtenáře tohoto webu. Musím potvrdit slova Lenky, byl jsem také 10.11. na Karlově koncertě v Ostravě a atmosféra byla výjimečná. Karel je v životní formě, zpívá se mu lehce a s radostí. Nesmím také opomenou vystoupení jeho jediného hosta F. Slováčka, byl vynikajicí. Zasloužil si také velké ovace. Chci jen doporučit všem co ještě na letošním koncertním turné nebyli, aby neváhali jej navštívit. Opravdu to stojí za to. Těším se tedy na příštím koncertě v Brně 13.11.smile01smile01smile01

11. 11. 2008 08.18 | Lenka | lenka.fun[fish]seznam.cz

Tak jsem včera byla na koncertě Karla Gotta v Ostravě.Bylo to úžasné,nádherné,krásné.Ani se to nedá popsat.Všechny jeho koncerty stojí za to.Doporučuji všem!!!!!!!!!!!!!!smile16smile18smile16smile18

09. 11. 2008 20.16 | Tonda |

Co se týká GoJi, s tím bych souhlasil. Určitě by stačilo najmout si profesionály, kteří by koncert(y) natočili a setříhali a GoJa by pak záznam vydala sama na DVD. Tím spíš, že dneska to není vůbec žádný problém, stačí jen chít. Také se divím, že si vystačí s vydáváním starých věcí a ještě v levné edici, místo toho, aby konečně realizovala něco nového. Jsem moc zvědav na to nové CD smile05

09. 11. 2008 14.40 | aquarius |

Chtěl jsem dodat, jestli nespí na vavřínech vítězství..

09. 11. 2008 14.36 | aquarius |

To je fakt, ale já si spíš myslím, že je to i vinou nepružnosti agentury, která se stará o management Karla Gotta. Chová se jak za dob komunismu, ne tržního hospodářství. Asi tam chybí mladí, draví lidé schopni Gotta víc a pružněji propagovat.

09. 11. 2008 13.37 | Miroslav Vejmelka | vejmira[fish]seznam.cz

Jediný live celýho koncertu byla VHS vánočního koncertu 1992,to ještě DVD nebyly,taky mě to vadí,že televize se chová ke Karlovi tak nemateřsky,vždyť Karel je podle TýTý nejpopulárnější osobnost televize,tak to absolutně nechápu.Na turné se nedostanu,děcka teď byly na Hvězdy jak je neznáte,a prý to bylo senzační.Nezbývá,než bombardovat televizi požadavky a stále dokola,pokuď to bude co platné,oni raději dají nějaký akční krváky,než romantiku v podobě Karla Gotta.Je mi to líto,že to tak je,musíme do televize psát,psát a psát.

09. 11. 2008 11.49 | aquarius |

Co se dá dělat, ale je divný, že Karlu Gottovi za celou jeho karieru nevyšlo ani jedno jediné koncertní DVD s live záznamem. V dnešní době, kdy se to běžně dělá (např. právě teď ho vyšlo Ewe Farne) je to divné. Určitě by se něco zajímavého našlo, třeba sestřih nejpovedenějších živých vystoupení z turné, když už to nedají do TV. Uvítal bych to rozhodně víc, než nějaký výběry typu Hvězda Betlémská - to by byl opravdový dárek fanouškům a ne tohle to smile10

08. 11. 2008 21.09 | Jirka |

Bohužel z turné televize Nova koncert nenatočí. Budou natáčet pouze fragmenty ze všech koncertů, které se pak sestříhají a použijí do dokumentu o Karlu Gottovi, chystanému k jeho životnímu jubileu.

07. 11. 2008 13.46 | Tomáš Kovařčík | leon.frot[fish]seznam.cz

Bohužel ani minulé turné nenatáčela žádná TV. Letos jsem do poslední chvíle bojoval za záznam který by byl pořízen ve formátu 3D, ale nikdo o to neměl zájem. Ani pan Janeček nereagoval.! Dneska se toho takhle točí spoustu a není to vůbec technicky náročné. Můžete si to udělat i doma.

06. 11. 2008 23.39 | aquarius |

Já bych byl vděčný i za zkrácený hodinový záznam smile05 Na Nova Cinema jsou jen filmy, tam asi těžko, ale na Novu by to dát mohli, aspoň na vánoce. Už si ani nepamatuju, kdy dávali poslední koncert v TV, asi v roce 2003 to turné s HV a od té doby pět let nic. Je to fakt že asi od té doby KG zmizel z TV a rádií.

06. 11. 2008 17.00 | TOMAS |

Zdravím vás byla po koncertě i autogramiada?????? také bych byl rád aby toněkterá televize zařadila do sveho vysilaní

06. 11. 2008 16.52 | Jirka |

Také jsem byl včera v Plzni a fakt byl koncert naprosto úžasný, prostě skvělý. Na konci před přídavky byly dlouhé ovace ve stoje, kdy stála celá hala! Také bych se přimlouval za natočení koncertu v Sazka areně a uvedení v TV. Včera na koncertu byla reklama, že jediným mediálním partnerem je TV Nova. Tak uvidíme, jestli koncert zařadí. Třeba by mohli dát na Novu Cinemu nezkrácený celý 2,5 hodinový koncert (upřesňuji info od Petra - koncert trval 3 hod ale s půl hodinovou přestávkou). No ale, myslím, že je to jen zbožné přání a že se toho asi nedočkáme. Rád bych se mýlil.

06. 11. 2008 12.01 | Petr |

Tak jsem byl včera na prvním koncertu letošního turné v Plzni. Co napsat víc než,že to bylo fantastické. Mistr je snad stále lepší. I doprovodná kapela Boom Band neměla chybu a to nemluvím o vokalistkách v čele s Dashou. Program trval 3 hodiny čistého času a Karel zaspíval téměž 50 písní. 4 nádherné písničky zatroubil i Felix Slováček,to šel až mráz po zádech. Úplně narvaná hala nakonec vstala a zpívala z Karlem ty největší hity. Všem kdo váhají s návštěvou tohoto turné mohu jen doporučit. Nenechám si ujít ani koncert v Sazka areně,to bude vrchol. Myslím,že by si to zasloužilo tento koncert natočit některou naší TV,protože to prostě nemá chybu!